Veľkoobchod a maloobchod s domácimi potrebami
Zaregistrujte sa a získavajte výhody!
Nákupný košík je prázdny

Časté otázky

Ako je to s platbou za tovar?

Preferujeme úhradu na dobierku v hotovosti, resp. platobnou kartou. Našej doručovacej spoločnosti môžete zaplatiť aj platobnou kartou, takže hotovosť nemusíte mať nutne pri sebe. Túto možnosť využívame najčastejšie, pretože pri platbách prevodom sa naťahuje čas úhrady a následne aj čas dodania vašej objednávky.

Ako je to s dopravou?

Na prepravu využívame prepravné kuriérske služby. Cena za doručenie je 5,35€ do 30kg váhy zásielky. Pri vyššej Váhe Vás budeme kontaktovať o cene prepravy.

Ako je to z reklamáciami?

V prípade, že po doručení zistíte poškodenie dodaného výrobku. Pošlite nám fotografiu poškodenia výrobku aj s jeho popisom a následne vyriešime reklamáciu k Vašej spokojnosti.  V prípade bežnej reklamácie v čase záručnej doby postupujeme podľa platnej legislatívy. Musíte Nám doručiť reklamáciu na posúdenie a následné doriešenie Vašej reklamácie.
 

Môžem vrátiť tovar bez udania dôvodu?

Áno, tovar môžete vrátiť do 14-dní bez udania dôvodu.  Tovar musí byť nepoškodený, nepoužitý, v originálnom obale.

Kedy mi doručíte tovar?

Tovar zvyčajne expedujeme do 1-2 pracovných dní. V prípade dlhšej expedície tovaru Vás budeme kontaktovať.

Chceli by ste odoberať tovar vo veľkom a stať sa našim partnerom?

Máte vlastnú predajňu, či obchodík a hľadáte spoľahlivého dodávateľa pre Váš biznis. Kontaktujte nás a my Vám sprístupníme objednávkový portál cez ktorý zabezpečíte tovar pre svoj obchod.

Prihláste sa do newslettra

Aby vám nič neuniklo!

Chcete byť informovaný o každej akcii a novinke na www.domacepotreby.eu? Aby vám nič neuniklo? Tak sa prihláste do nášho newslettra!